Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.927,-
Nee
2001
2026-03-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 82-HB-KV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Met een massa van 1.200 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 04-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-14 |
| APK vervaldatum | 2026-07-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 12-GX-FN | 2026-01-20 | |||
| 04-GZ-VS | 2025-12-19 | |||
| 68-GS-FV | 2025-12-06 | |||
| 37-TH-ZB | 2025-10-25 | |||
| 69-HF-JP | 2025-10-22 | |||
| 62-HK-BX | 2025-09-20 | |||
| 33-GL-KL | 2025-08-31 | |||
| 05-GP-HN | 2025-07-28 | |||
| 56-GT-PP | 2025-06-25 | |||
| 85-GS-PB | 2025-06-25 | |||
| 34-HL-VX | 2025-06-19 | |||
| 77HGFR | 2025-06-04 | |||
| 75-GN-NH | 2025-05-27 | |||
| 98-JBK-9 | 2025-05-24 | |||
| 66-HB-PR | 2025-03-10 | |||
| 47HJBD | 2025-02-24 | |||
| 79-GV-XR | 2025-02-18 | |||
| 33-GL-XH | 2025-01-25 | |||
| 62-HD-LF | 2025-01-21 | |||
| 65-GN-TX | 2024-11-28 | |||
| 99-HJ-JN | 2024-10-28 | |||
| 01-GR-XN | 2024-10-24 | |||
| 29-HL-GG | 2024-09-02 | |||
| 77-HJ-NH | 2024-08-15 | |||
| 16-GZ-DF | 2024-08-04 |