Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 62-HK-BX is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.200 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2865 dagen in bezit. De APK is geldig tot 06-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2018-07-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-04 |
| APK vervaldatum | 2027-04-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Huidige eigenaar
7 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 01-GT-SG | 2022-03-09 | |||
| 22-LS-PF | 2023-02-21 | |||
| 50-PXG-1 | 2022-06-10 | |||
| 95-HH-XS | 2022-01-28 | |||
| 12-GX-FN | 2026-01-20 | |||
| 04-GZ-VS | 2025-12-19 | |||
| 68-GS-FV | 2025-12-06 | |||
| 37-TH-ZB | 2025-10-25 | |||
| 69-HF-JP | 2025-10-22 | |||
| 33-GL-KL | 2025-08-31 | |||
| 05-GP-HN | 2025-07-28 | |||
| 56-GT-PP | 2025-06-25 | |||
| 85-GS-PB | 2025-06-25 | |||
| 34-HL-VX | 2025-06-19 | |||
| 77HGFR | 2025-06-04 | |||
| 75-GN-NH | 2025-05-27 | |||
| 98-JBK-9 | 2025-05-24 | |||
| 66-HB-PR | 2025-03-10 | |||
| 47HJBD | 2025-02-24 | |||
| 79-GV-XR | 2025-02-18 | |||
| 33-GL-XH | 2025-01-25 | |||
| 62-HD-LF | 2025-01-21 | |||
| 65-GN-TX | 2024-11-28 | |||
| 99-HJ-JN | 2024-10-28 |