Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.246,-
Nee
2001
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 16-GS-VL is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.230 kg voor optimale prestaties. Sinds 2 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 3 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 10.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-22 |
| APK vervaldatum | 2026-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.921 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 2676
Aantal dagen in bezit: 560
Aantal dagen in bezit: 1085
Aantal dagen in bezit: 2
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Band onvoldoende profiel (2x)
Fusee(kogel) te veel speling
Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd
Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.921,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 30.670 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2001-01-04 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 81 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-HB-KV | 2026-05-05 | |||
| 48-HJ-BD | 2026-05-05 | |||
| 43-HL-TS | 2026-05-05 | |||
| 77-GR-JH | 2026-05-05 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| 92-GT-NB | 2026-05-05 | |||
| 67-GN-XB | 2026-05-05 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 18-HS-XX | 2026-05-05 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 79-HG-BZ | 2022-05-25 | |||
| 15-JD-KL | 2023-06-21 | |||
| 03-HN-BD | 2024-04-14 | |||
| 11-HR-JV | 2020-06-05 | |||
| 23-HZ-JL | 2020-06-04 | |||
| 77-JH-SF | 2023-10-22 | |||
| 23XBBF | 2021-06-19 | |||
| 36-JH-VF | 2023-10-20 | |||
| 06-JK-VZ | 2022-06-23 | |||
| 68-GN-XB | 2022-03-26 | |||
| 84-HP-DD | 2023-04-05 | |||
| 16JNXH | 2022-03-22 | |||
| 69GNXB | 2021-02-17 | |||
| 72-NH-SF | 2022-05-07 | |||
| 68-GS-FV | 2025-12-06 | |||
| 64HDDX | 2020-05-02 | |||
| 89-GV-FH | 2020-05-27 | |||
| 02-HD-GT | 2021-03-08 |