Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.560,-
Nee
2001
2024-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Megane Cabriolet met kenteken 76-GV-XR is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.238 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 668 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 215 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-06 |
| APK vervaldatum | 2024-07-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Megane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Megane Cabriolet
Eigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 23XBBF | 2021-06-19 | |||
| 04-GZ-VS | 2025-12-19 | |||
| 68-GN-XB | 2022-03-26 | |||
| 06-JK-VZ | 2022-06-23 | |||
| 85-GS-PB | 2025-06-25 | |||
| 36-JH-VF | 2023-10-20 | |||
| 68-HB-VN | 2024-03-01 | |||
| 62GRFT | 2021-05-13 | |||
| 64HDDX | 2020-05-02 | |||
| 16JNXH | 2022-03-22 | |||
| 84-HP-DD | 2023-04-05 | |||
| 88-HK-LH | 2024-01-15 | |||
| 69GNXB | 2021-02-17 | |||
| 16-GS-VL | 2023-05-20 | |||
| 79-HG-BZ | 2022-05-25 | |||
| 72-NH-SF | 2022-05-07 | |||
| 89-GV-FH | 2020-05-27 | |||
| 67-HG-LG | 2022-12-11 | |||
| 98-JBK-9 | 2025-05-24 | |||
| 02-HD-GT | 2021-03-08 | |||
| 18-GX-VX | 2022-05-02 | |||
| 75-JJ-KP | 2023-08-23 | |||
| 66-HX-GK | 2024-02-24 | |||
| 92-HF-XV | 2023-01-14 |