Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.560,-
Nee
2001
2025-06-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 56-GT-PP is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.200 kg. Sinds 334 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-13 |
| APK vervaldatum | 2026-05-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 98-JBK-9 | 2025-05-24 | |||
| 66-HX-GK | 2024-02-24 | |||
| 92-HF-XV | 2023-01-14 | |||
| 67-HG-LG | 2022-12-11 | |||
| 75-JJ-KP | 2023-08-23 | |||
| 58GXSR | 2020-08-18 | |||
| 36-LJ-KJ | 2020-06-13 | |||
| 90-LPB-1 | 2023-10-20 | |||
| 99-HJ-JN | 2024-10-28 | |||
| 35-GK-VK | 2023-06-12 | |||
| 18-GX-VX | 2022-05-02 | |||
| 64GRFT | 2020-07-14 | |||
| 63-GR-TP | 2023-01-14 | |||
| 37-JB-GP | 2021-07-17 | |||
| 86-HF-RK | 2022-02-14 | |||
| 64-GS-XZ | 2022-05-10 | |||
| 25-HJ-KT | 2023-06-21 | |||
| 14-HG-VH | 2020-06-04 | |||
| 29-HL-GG | 2024-09-02 | |||
| 68-HB-VN | 2024-03-01 | |||
| 34-HL-VX | 2025-06-19 | |||
| 93-HD-VX | 2022-03-26 | |||
| 63-HD-DX | 2022-05-24 | |||
| 88-HK-LH | 2024-01-15 |