Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.359,-
Ja, 2010
2001
2024-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 90-LPB-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met een massa van 1.200 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 28-05-2010. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 09-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-09 |
| APK vervaldatum | 2026-07-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 35-GK-VK | 2023-06-12 | |||
| 58GXSR | 2020-08-18 | |||
| 99-HJ-JN | 2024-10-28 | |||
| 92-HF-XV | 2023-01-14 | |||
| 36-LJ-KJ | 2020-06-13 | |||
| 93-HD-VX | 2022-03-26 | |||
| 56-GT-PP | 2025-06-25 | |||
| 14-HG-VH | 2020-06-04 | |||
| 50-HJ-HK | 2024-05-23 | |||
| 75-JJ-KP | 2023-08-23 | |||
| 70-GJ-XH | 2021-03-28 | |||
| 64-GS-XZ | 2022-05-10 | |||
| 86-HF-RK | 2022-02-14 | |||
| 98-JBK-9 | 2025-05-24 | |||
| 37-JB-GP | 2021-07-17 | |||
| 66-HX-GK | 2024-02-24 | |||
| 18-GX-VX | 2022-05-02 | |||
| 94-JG-RJ | 2023-10-17 | |||
| 64GRFT | 2020-07-14 | |||
| 67-HG-LG | 2022-12-11 | |||
| 27-GX-PG | 2021-03-20 | |||
| 16-JD-KL | 2024-10-29 | |||
| 63-GR-TP | 2023-01-14 | |||
| 34-HL-VX | 2025-06-19 |