Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.431,-
Ja, 2009
2001
2025-05-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 98-JBK-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto is 8 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.200 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 29-04-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-11 |
| APK vervaldatum | 2026-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 67-HG-LG | 2022-12-11 | |||
| 92-HF-XV | 2023-01-14 | |||
| 56-GT-PP | 2025-06-25 | |||
| 75-JJ-KP | 2023-08-23 | |||
| 66-HX-GK | 2024-02-24 | |||
| 58GXSR | 2020-08-18 | |||
| 36-LJ-KJ | 2020-06-13 | |||
| 18-GX-VX | 2022-05-02 | |||
| 99-HJ-JN | 2024-10-28 | |||
| 90-LPB-1 | 2023-10-20 | |||
| 35-GK-VK | 2023-06-12 | |||
| 68-HB-VN | 2024-03-01 | |||
| 64GRFT | 2020-07-14 | |||
| 63-GR-TP | 2023-01-14 | |||
| 37-JB-GP | 2021-07-17 | |||
| 85-GS-PB | 2025-06-25 | |||
| 86-HF-RK | 2022-02-14 | |||
| 64-GS-XZ | 2022-05-10 | |||
| 25-HJ-KT | 2023-06-21 | |||
| 14-HG-VH | 2020-06-04 | |||
| 88-HK-LH | 2024-01-15 | |||
| 29-HL-GG | 2024-09-02 | |||
| 50-HJ-HK | 2024-05-23 | |||
| 93-HD-VX | 2022-03-26 |