Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.978,-
Nee
2002
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 37-JB-GP is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 1.230 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 9 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 20-02-2026. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-02-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.056 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
15 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.056,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.020 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 987 |
| Periode | 2001-01-04 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 81 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 86-HF-RK | 2022-02-14 | |||
| 64-GS-XZ | 2022-05-10 | |||
| 64GRFT | 2020-07-14 | |||
| 14-HG-VH | 2020-06-04 | |||
| 34-HL-VX | 2025-06-19 | |||
| 33-GL-XH | 2025-01-25 | |||
| 63-GR-TP | 2023-01-14 | |||
| 93-HD-VX | 2022-03-26 | |||
| 25-HJ-KT | 2023-06-21 | |||
| 97-HP-PB | 2022-05-13 | |||
| 63-HD-DX | 2022-05-24 | |||
| 29-HL-GG | 2024-09-02 | |||
| 90-LPB-1 | 2023-10-20 | |||
| 67-HX-GK | 2025-04-07 | |||
| 35-GK-VK | 2023-06-12 | |||
| 58GXSR | 2020-08-18 | |||
| 56-GT-PP | 2025-06-25 | |||
| 66-HX-GK | 2024-02-24 | |||
| 64-HK-BX | 2021-02-26 | |||
| 27-GX-PG | 2021-03-20 | |||
| 94-JG-RJ | 2023-10-17 | |||
| 92-HF-XV | 2023-01-14 | |||
| 75-JJ-KP | 2023-08-23 | |||
| 07-JP-NX | 2021-03-25 |