Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.160,-
Nee
2001
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 77-GR-JH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 107 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 1.230 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 27-03-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.921 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
16 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.921,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 30.670 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 987 |
| Periode | 2001-01-04 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 81 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 06-GZ-VS | 2024-01-02 | |||
| 62-HD-LF | 2025-01-21 | |||
| 40GVFF | 2021-04-30 | |||
| 47HJBD | 2025-02-24 | |||
| 81-HB-KV | 2021-03-25 | |||
| 71GKJR | 2020-11-13 | |||
| 01-HX-LH | 2022-08-31 | |||
| 43-HH-TF | 2023-01-17 | |||
| 42-JN-HB | 2024-04-20 | |||
| 37-HH-GX | 2021-01-15 | |||
| 12-GX-FN | 2026-01-20 | |||
| 97-HP-PB | 2022-05-13 | |||
| 70-HF-JP | 2024-01-09 | |||
| 90HKSF | 2021-06-02 | |||
| 10-HJ-ZX | 2022-03-26 | |||
| 77-HJ-NH | 2024-08-15 | |||
| 88HBJK | 2020-05-05 | |||
| 23-GP-ZX | 2020-10-12 | |||
| 92-HD-ZF | 2024-07-17 | |||
| 64-HK-BX | 2021-02-26 | |||
| 1-SGB-74 | 2021-02-12 | |||
| 15-HJ-TH | 2021-10-28 | |||
| 71JFBB | 2020-05-26 | |||
| 33-GL-XH | 2025-01-25 | |||
| 49-XG-FH | 2023-10-18 |