Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.748,-
Nee
2001
2022-03-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 10-HJ-ZX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.200 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1520 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-01-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-14 |
| APK vervaldatum | 2024-01-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.330 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 71GKJR | 2020-11-13 | |||
| 88HBJK | 2020-05-05 | |||
| 40GVFF | 2021-04-30 | |||
| 81-HB-KV | 2021-03-25 | |||
| 38-GK-SR | 2023-11-05 | |||
| 97HJJN | 2020-08-27 | |||
| 12-GX-FN | 2026-01-20 | |||
| 62-HD-LF | 2025-01-21 | |||
| 01-HX-LH | 2022-08-31 | |||
| 72-GL-HB | 2024-03-22 | |||
| 92-HD-ZF | 2024-07-17 | |||
| 09-GH-TK | 2021-04-23 | |||
| 23-GP-ZX | 2020-10-12 | |||
| 75-GN-NH | 2025-05-27 | |||
| 1-SGB-74 | 2021-02-12 | |||
| 15-HJ-TH | 2021-10-28 | |||
| 06-GZ-VS | 2024-01-02 | |||
| 39-GH-FR | 2024-04-28 | |||
| 19-GF-ZZ | 2025-10-07 | |||
| 90HKSF | 2021-06-02 | |||
| 47HJBD | 2025-02-24 | |||
| 26-HJ-KT | 2021-07-18 | |||
| 77HGFR | 2025-06-04 | |||
| 43-HH-TF | 2023-01-17 |