Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.015,-
Nee
2002
2022-09-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 01-HX-LH is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 107 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.200 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1360 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-11 |
| APK vervaldatum | 2026-09-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1023 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| 81-HB-KV | 2021-03-25 | |||
| 62-HD-LF | 2025-01-21 | |||
| 71GKJR | 2020-11-13 | |||
| 40GVFF | 2021-04-30 | |||
| 06-GZ-VS | 2024-01-02 | |||
| 12-GX-FN | 2026-01-20 | |||
| 09-GH-TK | 2021-04-23 | |||
| 47HJBD | 2025-02-24 | |||
| 97-HP-PB | 2022-05-13 | |||
| 10-HJ-ZX | 2022-03-26 | |||
| 23-GP-ZX | 2020-10-12 | |||
| 92-HD-ZF | 2024-07-17 | |||
| 43-HH-TF | 2023-01-17 | |||
| 42-JN-HB | 2024-04-20 | |||
| 1-SGB-74 | 2021-02-12 | |||
| 15-HJ-TH | 2021-10-28 | |||
| 87-GK-SP | 2023-04-14 | |||
| 88HBJK | 2020-05-05 | |||
| 37-HH-GX | 2021-01-15 | |||
| 33-GL-XH | 2025-01-25 | |||
| 90HKSF | 2021-06-02 | |||
| 33-GL-KL | 2025-08-31 | |||
| 70-HF-JP | 2024-01-09 | |||
| 26-HJ-KT | 2021-07-18 |