Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.774,-
Nee
2001
2025-05-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 80-HT-TZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 84 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dankzij 1.163 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-12-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-12-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-12-06 |
| APK vervaldatum | 2026-12-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 712 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 712,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1371 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 70-HD-FR | 2024-03-11 | |||
| 34-LK-PF | 2025-11-03 | |||
| 38GZPP | 2020-06-03 | |||
| 83-GP-DV | 2021-12-28 | |||
| 13-HG-KN | 2024-07-27 | |||
| 55-JZ-LF | 2025-01-26 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 30HPJL | 2021-04-01 | |||
| 01-LG-TF | 2021-06-11 | |||
| 09-LK-XX | 2021-09-01 | |||
| 09-HR-SP | 2020-08-01 | |||
| 89GNLP | 2021-01-20 | |||
| 67JGPN | 2020-06-03 | |||
| 92-JK-LJ | 2021-11-17 | |||
| 53JTFR | 2020-08-14 | |||
| 10-LK-HD | 2021-05-06 | |||
| 31HPJL | 2021-04-02 | |||
| 37-HD-HT | 2023-12-28 | |||
| 37-GF-DF | 2024-08-29 | |||
| 03-HD-HS | 2021-06-22 | |||
| 85LFLF | 2020-07-31 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 92-HL-GZ | 2025-06-24 | |||
| 85-LH-SP | 2024-03-10 | |||
| 77NPZS | 2020-11-18 | |||
| 91-JK-ZZ | 2022-01-12 | |||
| 11-HT-LP | 2021-05-01 |