Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.814,-
Nee
2001
2021-06-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 03-HD-HS is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met 1.163 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1803 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 170 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 692 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 692,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 83-HD-FR | 2025-05-27 | |||
| 53JTFR | 2020-08-14 | |||
| 89GNLP | 2021-01-20 | |||
| 38GZPP | 2020-06-03 | |||
| 30HPJL | 2021-04-01 | |||
| 09-HR-SP | 2020-08-01 | |||
| 67JGPN | 2020-06-03 | |||
| 99-GH-RR | 2020-06-28 | |||
| 10-LK-HD | 2021-05-06 | |||
| 80-HT-TZ | 2025-05-27 | |||
| 70-HD-FR | 2024-03-11 | |||
| 33-JP-VS | 2021-04-28 | |||
| 34-LK-PF | 2025-11-03 | |||
| 77NPZS | 2020-11-18 | |||
| 91-JL-FK | 2023-01-14 | |||
| 23-LV-JN | 2021-04-11 | |||
| 56-JG-FH | 2022-06-22 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 | |||
| 39LFBX | 2021-02-18 | |||
| 88-JG-XX | 2021-02-10 | |||
| 48NXZT | 2020-08-10 | |||
| 83-GP-DV | 2021-12-28 | |||
| 82-LK-DL | 2024-05-28 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 80-GZ-XH | 2023-10-27 | |||
| 55-JZ-LF | 2025-01-26 | |||
| 05NHJV | 2020-06-07 |