Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.889,-
Nee
2001
2026-03-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 47-HH-HL is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 84 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met 1.163 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 75 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-09 |
| APK vervaldatum | 2027-05-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 692 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 692,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 39LFBX | 2021-02-18 | |||
| 82-LK-DL | 2024-05-28 | |||
| 65LJGJ | 2021-02-24 | |||
| 92-JK-LJ | 2021-11-17 | |||
| 37-HD-HT | 2023-12-28 | |||
| 91-JL-FK | 2023-01-14 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 67JGPN | 2020-06-03 | |||
| 32-LN-ZB | 2024-11-29 | |||
| 10-LK-HD | 2021-05-06 | |||
| 77NPZS | 2020-11-18 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 09-HR-SP | 2020-08-01 | |||
| 73-HN-DX | 2023-10-04 | |||
| 09-LK-XX | 2021-09-01 | |||
| 30HPJL | 2021-04-01 | |||
| 31HPJL | 2021-04-02 | |||
| 89GNLP | 2021-01-20 | |||
| 77-NK-SL | 2024-10-12 | |||
| 55-GJ-NH | 2020-07-15 | |||
| 55-JZ-LF | 2025-01-26 | |||
| 23-LV-JN | 2021-04-11 | |||
| 59-HX-RH | 2021-07-30 | |||
| 01-LG-TF | 2021-06-11 | |||
| 53JTFR | 2020-08-14 | |||
| 38GZPP | 2020-06-03 | |||
| 92-HL-GZ | 2025-06-24 |