Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.774,-
Ja, 2026
2001
2022-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 31HPJL is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.163 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1545 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1356 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-15 |
| APK vervaldatum | 2022-09-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 692 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
4 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 692,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 92-HL-GZ | 2025-06-24 | |||
| 11-HT-LP | 2021-05-01 | |||
| 01-LG-TF | 2021-06-11 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 37-HD-HT | 2023-12-28 | |||
| 55-JZ-LF | 2025-01-26 | |||
| 85LFLF | 2020-07-31 | |||
| 91-JK-ZZ | 2022-01-12 | |||
| 92-JK-LJ | 2021-11-17 | |||
| 09-LK-XX | 2021-09-01 | |||
| 13-GH-JG | 2021-08-09 | |||
| 93-HN-JZ | 2023-06-07 | |||
| 32-LN-ZB | 2024-11-29 | |||
| 85-LH-SP | 2024-03-10 | |||
| 13-HG-KN | 2024-07-27 | |||
| 77-NK-SL | 2024-10-12 | |||
| 55-GJ-NH | 2020-07-15 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 | |||
| 73-HN-DX | 2023-10-04 | |||
| 65LJGJ | 2021-02-24 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 83-GP-DV | 2021-12-28 | |||
| 82-LK-DL | 2024-05-28 | |||
| 70-HD-FR | 2024-03-11 | |||
| 80-HT-TZ | 2025-05-27 | |||
| 18HLZR | 2020-07-08 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 24-GV-LT | 2024-04-25 |