Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 37-HD-HT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 2001-05-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 712 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 712,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1371 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 92-JK-LJ | 2021-11-17 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 31HPJL | 2021-04-02 | |||
| 92-HL-GZ | 2025-06-24 | |||
| 11-HT-LP | 2021-05-01 | |||
| 09-LK-XX | 2021-09-01 | |||
| 32-LN-ZB | 2024-11-29 | |||
| 01-LG-TF | 2021-06-11 | |||
| 55-JZ-LF | 2025-01-26 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 65LJGJ | 2021-02-24 | |||
| 77-NK-SL | 2024-10-12 | |||
| 82-LK-DL | 2024-05-28 | |||
| 73-HN-DX | 2023-10-04 | |||
| 85LFLF | 2020-07-31 | |||
| 91-JK-ZZ | 2022-01-12 | |||
| 55-GJ-NH | 2020-07-15 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 39LFBX | 2021-02-18 | |||
| 93-HN-JZ | 2023-06-07 | |||
| 13-GH-JG | 2021-08-09 | |||
| 13-HG-KN | 2024-07-27 | |||
| 85-LH-SP | 2024-03-10 | |||
| 77NPZS | 2020-11-18 | |||
| 24-GV-LT | 2024-04-25 | |||
| 70-HD-FR | 2024-03-11 | |||
| 80-HT-TZ | 2025-05-27 |