Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 55-GJ-NH is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 84 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-04-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 2000-11-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-11-30 |
| APK vervaldatum | 2022-04-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 73-HN-DX | 2023-10-04 | |||
| 24-GV-LT | 2024-04-25 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 77-NK-SL | 2024-10-12 | |||
| 37-HD-HT | 2023-12-28 | |||
| 70LHPS | 2020-09-15 | |||
| 32-LN-ZB | 2024-11-29 | |||
| 46-PG-XR | 2025-04-08 | |||
| 92-JK-LJ | 2021-11-17 | |||
| 31HPJL | 2021-04-02 | |||
| 11-HT-LP | 2021-05-01 | |||
| 65LJGJ | 2021-02-24 | |||
| 92-HL-GZ | 2025-06-24 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 | |||
| 05-HP-HD | 2021-01-06 | |||
| 11-JL-TF | 2022-11-24 | |||
| 84-GP-JH | 2020-10-23 | |||
| 79-JB-SZ | 2021-01-18 | |||
| 26-GN-PG | 2023-05-22 | |||
| 82-LK-DL | 2024-05-28 | |||
| 93-HN-JZ | 2023-06-07 | |||
| 39LFBX | 2021-02-18 | |||
| 12-LS-NJ | 2024-08-26 | |||
| 09-LK-XX | 2021-09-01 | |||
| 01-LG-TF | 2021-06-11 | |||
| 85-LJ-GK | 2021-06-04 | |||
| 91-JK-ZZ | 2022-01-12 | |||
| 85LFLF | 2020-07-31 |