Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.814,-
Nee
2001
2023-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 26-GN-PG is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 84 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. Sinds 1099 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-05-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-18 |
| APK vervaldatum | 2024-05-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 712 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 712,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1371 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 26-HP-JL | 2024-09-14 | |||
| 37-JF-FN | 2021-07-31 | |||
| 05-HP-HD | 2021-01-06 | |||
| 86LNHS | 2021-03-28 | |||
| 92-JS-PF | 2026-02-07 | |||
| 12-LS-NJ | 2024-08-26 | |||
| 83-NH-JT | 2022-10-08 | |||
| 53-GP-DT | 2023-08-05 | |||
| 59-HX-RH | 2021-07-30 | |||
| 73-HN-DX | 2023-10-04 | |||
| 18-LH-PS | 2021-11-03 | |||
| 76-LD-PR | 2023-10-17 | |||
| 70LHPS | 2020-09-15 | |||
| 55-GJ-NH | 2020-07-15 | |||
| 71-HX-HZ | 2024-08-05 | |||
| 46-PG-XR | 2025-04-08 | |||
| 05NKJT | 2022-09-19 | |||
| 24-GV-LT | 2024-04-25 | |||
| 11-JL-TF | 2022-11-24 | |||
| 62-JT-PV | 2024-05-24 | |||
| 77-NK-SL | 2024-10-12 | |||
| 21GSJF | 2021-08-30 | |||
| 39LFBX | 2021-02-18 | |||
| 65LJGJ | 2021-02-24 | |||
| 69-LV-ZB | 2025-01-25 | |||
| 32-LN-ZB | 2024-11-29 | |||
| 09-HJ-LN | 2024-05-24 | |||
| 47-HH-HL | 2025-09-08 |