Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.124,-
Nee
2002
2024-09-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 64-JJ-DJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 84 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dankzij 1.183 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-05-2025. De auto heeft sinds de registratie 13 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1183 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-18 |
| APK vervaldatum | 2025-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 774 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5013 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 774,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 214.877 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-09-21 - 2003-11-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 64 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 62-JT-PV | 2024-05-24 | |||
| 33-JD-RR | 2021-04-30 | |||
| 18-LK-DS | 2021-10-05 | |||
| 09-HJ-LN | 2024-05-24 | |||
| 71-HX-HZ | 2024-08-05 | |||
| 21GSJF | 2021-08-30 | |||
| 76-LD-PR | 2023-10-17 | |||
| 05NHJV | 2020-06-07 | |||
| 65-JL-JN | 2022-01-06 | |||
| 77-HT-SH | 2020-11-01 | |||
| 08-JF-FV | 2020-08-25 | |||
| 05NKJT | 2022-09-19 | |||
| 88-JG-XX | 2021-02-10 | |||
| 59-HX-RH | 2021-07-30 | |||
| 56-LP-TN | 2025-10-08 | |||
| 69-LV-ZB | 2025-01-25 | |||
| 81-LX-BH | 2023-07-29 | |||
| 23-LV-JN | 2021-04-11 | |||
| 99-HH-FS | 2022-01-29 | |||
| 24-GV-GD | 2022-04-05 | |||
| 18-LH-PS | 2021-11-03 | |||
| 56-JG-FH | 2022-06-22 | |||
| 91-JL-FK | 2023-01-14 | |||
| 43-GT-RK | 2022-03-25 | |||
| 85-HN-BN | 2024-03-26 | |||
| 09-LK-VV | 2025-01-01 | |||
| 68-HK-LZ | 2024-11-05 | |||
| 63HZGH | 2020-05-13 |