Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.078,-
Nee
2001
2024-03-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 85-HN-BN is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.163 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 07-09-2001. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-09-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-12 |
| APK vervaldatum | 2026-10-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 712 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 712,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 300.408 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1371 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 43-GT-RK | 2022-03-25 | |||
| 24-GV-GD | 2022-04-05 | |||
| 63HZGH | 2020-05-13 | |||
| 73-JB-RJ | 2024-11-16 | |||
| 77-HT-SH | 2020-11-01 | |||
| 81-LX-BH | 2023-07-29 | |||
| 76-LJ-TB | 2021-04-03 | |||
| 12-JL-JN | 2023-06-09 | |||
| 65-JL-JN | 2022-01-06 | |||
| 89GVFZ | 2020-08-07 | |||
| 42-JT-VX | 2023-01-28 | |||
| 99-HH-FS | 2022-01-29 | |||
| 33-JD-RR | 2021-04-30 | |||
| 73-HZ-PJ | 2022-05-02 | |||
| 09-LK-VV | 2025-01-01 | |||
| 07-HK-GL | 2025-12-18 | |||
| 21GSJF | 2021-08-30 | |||
| 08-JF-FV | 2020-08-25 | |||
| 39-NG-PJ | 2022-10-06 | |||
| 68-HK-LZ | 2024-11-05 | |||
| 64-JJ-DJ | 2021-06-22 | |||
| 18-LK-DS | 2021-10-05 | |||
| 56-LP-TN | 2025-10-08 | |||
| 69-LV-ZB | 2025-01-25 | |||
| 62-JT-PV | 2024-05-24 | |||
| 89-GP-KS | 2022-09-24 | |||
| 80JBBB | 2021-05-27 | |||
| 88-JG-XX | 2021-02-10 |