Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2013
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 71-BDJ-4 is op kenteken gezet in 2013. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 400 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dankzij 7.227 kg voelt deze auto krachtig en solide. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 29-11-2013. Dit voertuig moet over 977 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-12-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-17 |
| APK vervaldatum | 2023-09-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 630 |
| Periode | 2013-12-06 - 2013-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2013 | 26 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-BDL-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 43-BDK-6 | 2025-06-18 | |||
| 72-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 08-BDK-4 | 2024-05-03 | |||
| 05-BDK-4 | 2024-04-25 | |||
| 26-BDK-2 | 2022-12-14 | |||
| 09-BDL-3 | 2022-10-19 | |||
| 06-BDK-4 | 2022-10-18 | |||
| 27-BDK-2 | 2022-09-26 | |||
| 10-BDK-4 | 2022-09-07 | |||
| 77-BDJ-8 | 2022-08-11 | |||
| 38-BDK-6 | 2022-06-14 | |||
| 30-BDK-2 | 2022-05-27 | |||
| 28-BDK-2 | 2022-05-26 | |||
| 20-BDK-7 | 2022-04-09 | |||
| 12-BDK-4 | 2022-03-24 | |||
| 35-BDK-6 | 2022-02-16 |