Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 11-BDL-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 400 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dankzij 7.227 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 17-12-2013 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 11 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 100 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-12-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-19 |
| APK vervaldatum | 2026-09-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 12.950 |
|
|
Recent te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
12 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 630 |
| Periode | 2013-12-06 - 2013-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2013 | 26 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 43-BDK-6 | 2025-06-18 | |||
| 72-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 08-BDK-4 | 2024-05-03 | |||
| 05-BDK-4 | 2024-04-25 | |||
| 71-BDJ-4 | 2023-06-19 | |||
| 26-BDK-2 | 2022-12-14 | |||
| 09-BDL-3 | 2022-10-19 | |||
| 06-BDK-4 | 2022-10-18 | |||
| 27-BDK-2 | 2022-09-26 | |||
| 10-BDK-4 | 2022-09-07 | |||
| 77-BDJ-8 | 2022-08-11 | |||
| 38-BDK-6 | 2022-06-14 | |||
| 30-BDK-2 | 2022-05-27 | |||
| 28-BDK-2 | 2022-05-26 | |||
| 20-BDK-7 | 2022-04-09 | |||
| 12-BDK-4 | 2022-03-24 | |||
| 35-BDK-6 | 2022-02-16 |