Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 28-BDK-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 400 pk. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 7.267 kg. Dit voertuig moet over 1254 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-12-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-17 |
| APK vervaldatum | 2022-12-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 12.950 |
|
Recent te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 630 |
| Periode | 2013-12-06 - 2013-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2013 | 26 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-BDL-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-BDK-2 | 2022-05-27 | |||
| 10-BDK-4 | 2022-09-07 | |||
| 27-BDK-2 | 2022-09-26 | |||
| 77-BDJ-8 | 2022-08-11 | |||
| 09-BDL-3 | 2022-10-19 | |||
| 38-BDK-6 | 2022-06-14 | |||
| 35-BDK-6 | 2022-02-16 | |||
| 72-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 08-BDK-4 | 2024-05-03 | |||
| 12-BDK-4 | 2022-03-24 | |||
| 20-BDK-7 | 2022-04-09 | |||
| 43-BDK-6 | 2025-06-18 | |||
| 75-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 05-BDK-4 | 2024-04-25 | |||
| 06-BDK-4 | 2022-10-18 | |||
| 71-BDJ-4 | 2023-06-19 | |||
| 26-BDK-2 | 2022-12-14 |