Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Nee
2013
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 05-BDK-4 is op kenteken gezet in 2013. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 400 pk. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 7.227 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 10-12-2013.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-12-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 630 |
| Periode | 2013-12-06 - 2013-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2013 | 26 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-BDL-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 43-BDK-6 | 2025-06-18 | |||
| 72-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 08-BDK-4 | 2024-05-03 | |||
| 71-BDJ-4 | 2023-06-19 | |||
| 26-BDK-2 | 2022-12-14 | |||
| 09-BDL-3 | 2022-10-19 | |||
| 06-BDK-4 | 2022-10-18 | |||
| 27-BDK-2 | 2022-09-26 | |||
| 10-BDK-4 | 2022-09-07 | |||
| 77-BDJ-8 | 2022-08-11 | |||
| 38-BDK-6 | 2022-06-14 | |||
| 30-BDK-2 | 2022-05-27 | |||
| 28-BDK-2 | 2022-05-26 | |||
| 20-BDK-7 | 2022-04-09 | |||
| 12-BDK-4 | 2022-03-24 | |||
| 35-BDK-6 | 2022-02-16 |