Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Nee
2013
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 26-BDK-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 400 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 10518 cc motor met 6 cilinders. Met 7.257 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 06-12-2013.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-12-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 12.950,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 630 |
| Periode | 2013-12-06 - 2013-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 26 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2012 | 2 | 1 | ||
| 2013 | 26 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-BDL-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 43-BDK-6 | 2025-06-18 | |||
| 72-BDJ-8 | 2025-06-18 | |||
| 08-BDK-4 | 2024-05-03 | |||
| 05-BDK-4 | 2024-04-25 | |||
| 71-BDJ-4 | 2023-06-19 | |||
| 09-BDL-3 | 2022-10-19 | |||
| 06-BDK-4 | 2022-10-18 | |||
| 27-BDK-2 | 2022-09-26 | |||
| 10-BDK-4 | 2022-09-07 | |||
| 77-BDJ-8 | 2022-08-11 | |||
| 38-BDK-6 | 2022-06-14 | |||
| 30-BDK-2 | 2022-05-27 | |||
| 28-BDK-2 | 2022-05-26 | |||
| 20-BDK-7 | 2022-04-09 | |||
| 12-BDK-4 | 2022-03-24 | |||
| 35-BDK-6 | 2022-02-16 |