Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.896,-
Nee
2003
2026-02-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 64-NH-KG is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 599 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.1 liter per 100 km. Deze auto weegt 795 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 99 dagen in bezit. De APK is geldig tot 06-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-14 |
| APK vervaldatum | 2027-01-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.700 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.700,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 113.924 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 81-LF-RX | 2022-01-15 | |||
| 24LBFB | 2021-03-27 | |||
| 50-JS-HX | 2021-07-24 | |||
| 17-JL-DG | 2022-12-17 | |||
| 65-JR-ZD | 2025-02-11 | |||
| 62-LB-HS | 2021-06-15 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 59-JV-JH | 2022-03-21 | |||
| 53-JS-RR | 2021-03-30 | |||
| 29-JX-TP | 2025-10-14 | |||
| 17-LD-RB | 2023-03-28 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 34-JJ-RS | 2021-07-14 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 | |||
| 91-GR-PN | 2024-05-16 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 27-HS-NV | 2023-05-24 | |||
| 37-JG-TZ | 2024-10-26 | |||
| 72-HZ-DB | 2022-02-22 |