Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.632,-
Nee
2002
2026-03-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 37-JG-TZ is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Een laag gewicht van 795 kg zorgt voor extra dynamiek. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-27 |
| APK vervaldatum | 2026-03-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 62-LB-HS | 2021-06-15 | |||
| 11-JP-RN | 2025-06-30 | |||
| 34-JJ-RS | 2021-07-14 | |||
| 59-JV-JH | 2022-03-21 | |||
| 81-LF-RX | 2022-01-15 | |||
| 53-JS-RR | 2021-03-30 | |||
| 24LBFB | 2021-03-27 | |||
| 64-NH-KG | 2026-02-17 | |||
| 29-JX-TP | 2025-10-14 | |||
| 50-JS-HX | 2021-07-24 | |||
| 17-JL-DG | 2022-12-17 | |||
| 65-JR-ZD | 2025-02-11 | |||
| 72-HZ-DB | 2022-02-22 | |||
| 81LDLF | 2021-10-03 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 17-LD-RB | 2023-03-28 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 19-HL-XR | 2021-07-29 | |||
| 34-GT-LP | 2024-05-25 |