Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.694,-
Nee
2002
2021-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 62-LB-HS is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 599 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Een laag gewicht van 805 kg zorgt voor extra dynamiek. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1808 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 312 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-24 |
| APK vervaldatum | 2025-07-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 59-JV-JH | 2022-03-21 | |||
| 34-JJ-RS | 2021-07-14 | |||
| 37-JG-TZ | 2024-10-26 | |||
| 81-LF-RX | 2022-01-15 | |||
| 11-JP-RN | 2025-06-30 | |||
| 64-NH-KG | 2026-02-17 | |||
| 53-JS-RR | 2021-03-30 | |||
| 24LBFB | 2021-03-27 | |||
| 50-JS-HX | 2021-07-24 | |||
| 17-JL-DG | 2022-12-17 | |||
| 29-JX-TP | 2025-10-14 | |||
| 65-JR-ZD | 2025-02-11 | |||
| 17-LD-RB | 2023-03-28 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 72-HZ-DB | 2022-02-22 | |||
| 91-GR-PN | 2024-05-16 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 | |||
| 34-GT-LP | 2024-05-25 |