Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.291,-
Nee
2002
2025-10-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 94-JT-LD is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Met 805 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 15-08-2002. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 03-09-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-21 |
| APK vervaldatum | 2026-09-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
7 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 979 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 21-LF-LJ | 2020-12-25 | |||
| 56-LB-GF | 2023-02-06 | |||
| 35-LG-JP | 2025-03-17 | |||
| 46-LD-TD | 2024-04-24 | |||
| 17-JL-HN | 2023-02-18 | |||
| 33-GJ-NS | 2024-04-24 | |||
| 23JLNT | 2020-05-23 | |||
| 62-JR-ZD | 2023-09-23 | |||
| 47-JJ-RS | 2021-10-29 | |||
| 28-JR-HP | 2023-03-21 | |||
| 57-JV-XS | 2025-06-14 | |||
| 90-HV-PN | 2023-10-24 | |||
| 62-JS-RR | 2025-11-21 | |||
| 16JTKF | 2020-11-20 | |||
| 50-JP-ZG | 2023-10-25 | |||
| 16-JJ-ZF | 2022-02-15 | |||
| 17-LD-RB | 2023-03-28 | |||
| 43-LF-VL | 2022-06-15 | |||
| 97-GS-XL | 2024-01-16 |