Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.399,-
Nee
2001
2025-12-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 38-HH-ZR is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 599 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Met 795 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De huidige eigenaar heeft deze auto al 158 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-12-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-26 |
| APK vervaldatum | 2026-12-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 847 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 847,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.453 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 56-HJ-TV | 2024-02-17 | |||
| 28-HK-RT | 2023-08-15 | |||
| 03-LF-LJ | 2022-10-11 | |||
| 50-LF-JF | 2022-02-08 | |||
| 45-LF-XH | 2022-07-09 | |||
| 57-LB-ST | 2023-04-29 | |||
| 66-JR-ZD | 2024-12-02 | |||
| 69-LD-GZ | 2022-01-05 | |||
| 08-JS-FG | 2020-08-08 | |||
| 49-HV-JF | 2023-07-15 | |||
| 43-LF-BB | 2021-10-11 | |||
| 39-JK-PF | 2023-07-05 | |||
| 47-JT-ZP | 2022-10-26 | |||
| 59LDXD | 2020-10-28 | |||
| 73-JT-XF | 2020-08-18 | |||
| 63-JR-ZD | 2025-07-30 | |||
| 43HVPP | 2020-10-20 | |||
| 22-GS-NL | 2025-04-13 | |||
| 50HVJF | 2020-06-23 |