Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.120,-
Nee
2001
2025-07-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 58-HJ-PK is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 599 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Een laag gewicht van 795 kg zorgt voor extra dynamiek. Dit voertuig is al 321 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 141 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-25 |
| APK vervaldatum | 2026-01-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 847 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 847,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 172.453 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 38-HH-ZR | 2022-01-15 | |||
| 90-GV-JR | 2022-11-19 | |||
| 71-HB-XR | 2025-04-15 | |||
| 34-LD-TD | 2025-03-24 | |||
| 87-LG-LG | 2022-02-08 | |||
| 27-HS-NV | 2023-05-24 | |||
| 91-GR-PN | 2024-05-16 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 45-LF-VL | 2022-10-08 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 | |||
| 51-LB-LT | 2023-06-26 | |||
| 72-JP-ZG | 2021-05-27 | |||
| 51-JH-PG | 2020-06-25 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 43HVPP | 2020-10-20 | |||
| 20-JT-KF | 2025-10-25 | |||
| 65-JR-ZD | 2025-02-11 | |||
| 17-JL-DG | 2022-12-17 |