Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.502,-
Nee
2002
2024-12-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 65-JR-ZD is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 599 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.1 l/100 km. Deze auto weegt 795 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 125 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-26 |
| APK vervaldatum | 2026-09-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 17-JL-DG | 2022-12-17 | |||
| 50-JS-HX | 2021-07-24 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 24LBFB | 2021-03-27 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 | |||
| 29-JX-TP | 2025-10-14 | |||
| 91-GR-PN | 2024-05-16 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 53-JS-RR | 2021-03-30 | |||
| 64-NH-KG | 2026-02-17 | |||
| 27-HS-NV | 2023-05-24 | |||
| 71-HB-XR | 2025-04-15 | |||
| 81-LF-RX | 2022-01-15 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 72-HZ-DB | 2022-02-22 | |||
| 90-GV-JR | 2022-11-19 | |||
| 34-LD-TD | 2025-03-24 | |||
| 20-JT-KF | 2025-10-25 | |||
| 58-HJ-PK | 2024-01-13 |