Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.129,-
Ja, 2008
2005
2024-10-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 62-XT-XX is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 599 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 134 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-08-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-02-29 |
| APK vervaldatum | 2026-10-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 20-SX-PP | 2022-03-22 | |||
| 43-TS-NG | 2020-07-28 | |||
| 14-SR-ZX | 2023-01-14 | |||
| 65TKZP | 2020-05-13 | |||
| XD-053-N | 2020-06-29 | |||
| 38-RT-LD | 2023-12-04 | |||
| 53-TB-HR | 2020-10-29 | |||
| JG-849-N | 2024-10-07 | |||
| 33-XP-SR | 2024-04-30 | |||
| 85-SZ-XS | 2020-10-09 | |||
| N-949-BB | 2022-05-29 | |||
| 27-SJ-BS | 2022-01-24 | |||
| 40-SK-GF | 2022-06-23 | |||
| 69-SZ-DX | 2024-11-15 | |||
| 48-TN-TJ | 2023-08-04 | |||
| SX-528-P | 2023-06-30 | |||
| 68-SV-XG | 2024-05-30 | |||
| 96-RV-PN | 2025-04-02 | |||
| 94-TS-LX | 2023-05-28 | |||
| PT-895-D | 2025-05-03 | |||
| 75-PPJ-5 | 2021-02-06 |