Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.317,-
Ja, 2006
2005
2026-02-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 15-TB-BJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. In oktober 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.245 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-25 |
| APK vervaldatum | 2026-09-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 21-SR-ZX | 2026-02-27 | |||
| 57-XH-HL | 2024-12-27 | |||
| GX-061-K | 2025-09-10 | |||
| 11-SR-ZX | 2026-01-24 | |||
| 38-TS-NG | 2025-03-16 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 02-SZ-LV | 2025-02-04 | |||
| 51SZGG | 2021-09-21 | |||
| 23LFS9 | 2020-10-15 | |||
| 67-SV-XG | 2026-01-11 | |||
| 7-ZRZ-88 | 2021-10-05 | |||
| 38-TZ-PK | 2025-07-30 | |||
| 72-HRD-8 | 2025-07-01 | |||
| 75-TD-ZN | 2025-12-09 |