Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.317,-
Ja, 2009
2005
2026-03-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 44-SZ-GG is op kenteken gezet in 2005. In juli 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.245 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 306 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 21-SR-ZX | 2026-02-27 | |||
| 15-TB-BJ | 2026-02-24 | |||
| 75-TD-ZN | 2025-12-09 | |||
| 67-SV-XG | 2026-01-11 | |||
| 51-SV-BR | 2023-12-31 | |||
| 77-TK-KD | 2021-01-07 | |||
| 97-XB-JR | 2025-05-20 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 23LFS9 | 2020-10-15 | |||
| 38-TS-NG | 2025-03-16 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 39-SZ-DX | 2025-10-09 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| GX-061-K | 2025-09-10 | |||
| 57-XH-HL | 2024-12-27 | |||
| 11-SR-ZX | 2026-01-24 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 |