Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.863,-
Ja, 2007
2004
2025-11-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 60-XB-ST is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met 1.245 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 208 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 19-03-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-04-06 |
| APK vervaldatum | 2026-03-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
6 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 11-SR-ZX | 2026-01-24 | |||
| 15-TB-BJ | 2026-02-24 | |||
| 57-XH-HL | 2024-12-27 | |||
| 38-TS-NG | 2025-03-16 | |||
| GX-061-K | 2025-09-10 | |||
| 02-SZ-LV | 2025-02-04 | |||
| JV-068-K | 2023-09-28 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| 51SZGG | 2021-09-21 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 67-SV-XG | 2026-01-11 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 50-SV-BR | 2025-06-03 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 74-SZ-XT | 2025-11-04 | |||
| 38-TZ-PK | 2025-07-30 | |||
| 7-ZRZ-88 | 2021-10-05 |