Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.530,-
Ja, 2006
2004
2022-12-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 14-SR-ZX is op kenteken gezet in 2004. Dit voertuig is in april 2006 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 189 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-04-24 |
| APK vervaldatum | 2026-12-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 998 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 62-XT-XX | 2023-04-29 | |||
| 20-SX-PP | 2022-03-22 | |||
| 43-TS-NG | 2020-07-28 | |||
| XD-053-N | 2020-06-29 | |||
| 65TKZP | 2020-05-13 | |||
| 38-RT-LD | 2023-12-04 | |||
| 33-XP-SR | 2024-04-30 | |||
| 53-TB-HR | 2020-10-29 | |||
| 85-SZ-XS | 2020-10-09 | |||
| JG-849-N | 2024-10-07 | |||
| N-949-BB | 2022-05-29 | |||
| 40-SK-GF | 2022-06-23 | |||
| 27-SJ-BS | 2022-01-24 | |||
| 69-SZ-DX | 2024-11-15 | |||
| 48-TN-TJ | 2023-08-04 | |||
| 96-RV-PN | 2025-04-02 | |||
| 68-SV-XG | 2024-05-30 | |||
| SX-528-P | 2023-06-30 | |||
| 94-TS-LX | 2023-05-28 | |||
| 45-SV-BR | 2021-12-04 | |||
| PT-895-D | 2025-05-03 |