Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 58-JH-TZ is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.395 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 255 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2002-05-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-21 |
| APK vervaldatum | 2025-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 20-JB-JR | 2020-11-25 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 16-LR-GX | 2021-06-20 | |||
| 09-LH-NR | 2024-06-22 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 80LFFJ | 2022-02-19 | |||
| 27-JV-ST | 2023-06-21 | |||
| 16LZBR | 2020-10-24 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 58-JH-XH | 2023-09-29 | |||
| 31-NB-PF | 2025-02-24 | |||
| 53-JG-VV | 2024-06-10 | |||
| 73-JH-SJ | 2023-05-16 | |||
| 11RZVV | 2020-11-02 | |||
| 81LDDL | 2020-10-12 | |||
| 45-JJ-XG | 2022-07-22 | |||
| 70-LF-JL | 2025-12-19 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 |