Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2003
2024-06-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 09-LH-NR is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.365 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 7 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-11 |
| APK vervaldatum | 2026-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 16-LR-GX | 2021-06-20 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 27-JV-ST | 2023-06-21 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 53-JG-VV | 2024-06-10 | |||
| 73-JH-SJ | 2023-05-16 | |||
| 80LFFJ | 2022-02-19 | |||
| 45-JJ-XG | 2022-07-22 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 58-JH-XH | 2023-09-29 | |||
| 70-LF-JL | 2025-12-19 | |||
| 81LDDL | 2020-10-12 | |||
| 76-LZ-VD | 2024-11-04 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 15-LF-LT | 2023-01-15 | |||
| 40-SN-ZJ | 2021-12-14 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 | |||
| 92-LJ-XB | 2023-04-17 | |||
| 87-LL-JT | 2023-06-14 |