Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 16-LR-GX is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 1.365 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 1443 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2003-04-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-12 |
| APK vervaldatum | 2022-06-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 09-LH-NR | 2024-06-22 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 27-JV-ST | 2023-06-21 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 53-JG-VV | 2024-06-10 | |||
| 73-JH-SJ | 2023-05-16 | |||
| 80LFFJ | 2022-02-19 | |||
| 76-LZ-VD | 2024-11-04 | |||
| 45-JJ-XG | 2022-07-22 | |||
| 15-LF-LT | 2023-01-15 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 | |||
| 20-JB-JR | 2020-11-25 | |||
| 58-JH-XH | 2023-09-29 | |||
| 70-LF-JL | 2025-12-19 | |||
| 81LDDL | 2020-10-12 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 31-NB-PF | 2025-02-24 |