Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.314,-
Nee
2002
2024-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 20-JB-JR is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met een massa van 1.395 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 870 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-01-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-02-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-08 |
| APK vervaldatum | 2024-01-21 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 31-NB-PF | 2025-02-24 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 16-LR-GX | 2021-06-20 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 64-LS-HB | 2025-05-23 | |||
| 16LZBR | 2020-10-24 | |||
| 09-LH-NR | 2024-06-22 | |||
| 12-JF-DT | 2025-02-21 | |||
| 57-JR-SK | 2021-05-03 | |||
| 78-LB-BB | 2022-03-03 | |||
| 92-NG-XJ | 2022-09-26 | |||
| 27-JV-ST | 2023-06-21 | |||
| 80LFFJ | 2022-02-19 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 | |||
| 15-LF-LT | 2023-01-15 | |||
| 22-HZ-JR | 2020-05-28 |