Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2003
2025-03-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 31-NB-PF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 09-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-18 |
| APK vervaldatum | 2027-03-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 64-LS-HB | 2025-05-23 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 20-JB-JR | 2020-11-25 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 92-NG-XJ | 2022-09-26 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 57-JR-SK | 2021-05-03 | |||
| 78-LB-BB | 2022-03-03 | |||
| 16-LR-GX | 2021-06-20 | |||
| 04-JL-LP | 2021-01-26 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 09-LH-NR | 2024-06-22 | |||
| 12-JF-DT | 2025-02-21 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 16LZBR | 2020-10-24 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 77JXNR | 2025-01-05 | |||
| 44-LB-FK | 2020-09-26 | |||
| 15-LF-LT | 2023-01-15 | |||
| 65JSJK | 2020-12-26 |