Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.473,-
Nee
2002
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 84-JZ-SV is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.395 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 22-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-23 |
| APK vervaldatum | 2026-10-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 11RZVV | 2020-11-02 | |||
| 28-TG-SN | 2023-03-02 | |||
| 16LZBR | 2020-10-24 | |||
| 42-NF-PS | 2024-03-05 | |||
| 46-JP-XK | 2020-07-24 | |||
| 89-LR-PH | 2020-08-01 | |||
| 54-JH-ZN | 2024-01-31 | |||
| 40-LB-FK | 2021-06-23 | |||
| 45-JP-XK | 2025-05-23 | |||
| 22-HZ-JR | 2020-05-28 | |||
| 51-JH-JT | 2025-05-07 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 63-JP-VD | 2023-12-09 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 80LFFJ | 2022-02-19 | |||
| 58-JH-XH | 2023-09-29 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 20-JB-JR | 2020-11-25 | |||
| 12-JF-DT | 2025-02-21 | |||
| 81LDDL | 2020-10-12 | |||
| 67-JK-NG | 2025-05-24 | |||
| 71JKNG | 2022-03-27 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 09-LH-NR | 2024-06-22 | |||
| 16-LR-GX | 2021-06-20 |