Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 35-HF-ZV is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.345 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 776 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2001-06-25 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-25 |
| APK vervaldatum | 2024-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 199.478 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 75GVVS | 2022-04-06 | |||
| 28-GD-SP | 2022-02-24 | |||
| 71-HF-XG | 2024-11-07 | |||
| 42GPPV | 2020-06-11 | |||
| 90HZPH | 2021-02-27 | |||
| 95-GS-PR | 2023-09-01 | |||
| 05-GR-FG | 2022-08-09 | |||
| 88JFKX | 2023-01-28 | |||
| 45-GJ-PS | 2022-10-31 | |||
| 25GZXK | 2021-08-04 | |||
| 03GGLG | 2020-10-03 | |||
| 01-GV-LP | 2021-02-07 | |||
| 84GXXT | 2021-06-18 | |||
| 86HXRL | 2020-12-26 | |||
| 87-GZ-XH | 2022-11-15 | |||
| 49GXKS | 2020-09-10 | |||
| 34-GZ-GN | 2021-09-29 | |||
| 57-HR-FP | 2022-05-26 | |||
| 27-HD-LN | 2021-09-16 | |||
| 97-HB-FT | 2022-08-06 | |||
| 17-GH-JG | 2024-08-01 | |||
| 90-HB-KF | 2025-09-19 | |||
| 95-JD-TX | 2021-11-27 | |||
| 55GTGR | 2020-07-08 | |||
| 16-GS-JH | 2020-11-01 | |||
| 64-JH-TD | 2025-05-31 | |||
| 10HBRN | 2020-07-14 | |||
| 26-HD-LN | 2024-03-01 |