Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 45-GJ-PS is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.345 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-01-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Eerste registratie | 2000-12-08 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-12-08 |
| APK vervaldatum | 2023-01-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 05-GR-FG | 2022-08-09 | |||
| 42GPPV | 2020-06-11 | |||
| 25GZXK | 2021-08-04 | |||
| 01-GV-LP | 2021-02-07 | |||
| 90HZPH | 2021-02-27 | |||
| 71-HF-XG | 2024-11-07 | |||
| 75GVVS | 2022-04-06 | |||
| 87-GZ-XH | 2022-11-15 | |||
| 49GXKS | 2020-09-10 | |||
| 34-GZ-GN | 2021-09-29 | |||
| 35-HF-ZV | 2023-04-25 | |||
| 95-GS-PR | 2023-09-01 | |||
| 17-GH-JG | 2024-08-01 | |||
| 97-HB-FT | 2022-08-06 | |||
| 55GTGR | 2020-07-08 | |||
| 28-GD-SP | 2022-02-24 | |||
| 95-JD-TX | 2021-11-27 | |||
| 16-GS-JH | 2020-11-01 | |||
| 03GGLG | 2020-10-03 | |||
| 88JFKX | 2023-01-28 | |||
| 26-HD-LN | 2024-03-01 | |||
| 64-JH-TD | 2025-05-31 | |||
| 97GJFS | 2020-10-23 | |||
| 10HBRN | 2020-07-14 | |||
| 87-GL-DR | 2020-05-26 | |||
| 40-HH-BH | 2021-03-15 | |||
| 34-HK-RN | 2025-07-26 | |||
| 57-HR-FP | 2022-05-26 |