Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.170,-
Nee
2002
2025-05-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 64-JH-TD is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.345 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 22-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 862 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 862,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 16-GS-JH | 2020-11-01 | |||
| 97-HB-FT | 2022-08-06 | |||
| 34-GZ-GN | 2021-09-29 | |||
| 49GXKS | 2020-09-10 | |||
| 87-GL-DR | 2020-05-26 | |||
| 44HRVK | 2020-09-21 | |||
| 89-GX-HP | 2023-07-29 | |||
| 65-JB-DL | 2023-01-29 | |||
| 26-HD-LN | 2024-03-01 | |||
| 10HBRN | 2020-07-14 | |||
| 55GTGR | 2020-07-08 | |||
| 53-GD-NK | 2022-05-17 | |||
| 95-JD-TX | 2021-11-27 | |||
| 01-GV-LP | 2021-02-07 | |||
| 25GZXK | 2021-08-04 | |||
| 17-GH-JG | 2024-08-01 | |||
| 87-GZ-XH | 2022-11-15 | |||
| 40-HH-BH | 2021-03-15 | |||
| 05-GR-FG | 2022-08-09 | |||
| 97GJFS | 2020-10-23 | |||
| 45-GJ-PS | 2022-10-31 | |||
| 42GPPV | 2020-06-11 | |||
| 90HZPH | 2021-02-27 | |||
| 57-HR-FP | 2022-05-26 | |||
| 34-HK-RN | 2025-07-26 | |||
| 39-GN-BT | 2024-06-22 | |||
| 49GJFR | 2021-03-06 | |||
| 75GVVS | 2022-04-06 |