Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.209,-
Nee
2001
2024-09-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 71-HF-XG is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Met 1.345 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 338 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-20 |
| APK vervaldatum | 2025-06-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 199.478 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 95-GS-PR | 2023-09-01 | |||
| 05-GR-FG | 2022-08-09 | |||
| 88JFKX | 2023-01-28 | |||
| 75GVVS | 2022-04-06 | |||
| 35-HF-ZV | 2023-04-25 | |||
| 03GGLG | 2020-10-03 | |||
| 45-GJ-PS | 2022-10-31 | |||
| 90HZPH | 2021-02-27 | |||
| 42GPPV | 2020-06-11 | |||
| 28-GD-SP | 2022-02-24 | |||
| 25GZXK | 2021-08-04 | |||
| 84GXXT | 2021-06-18 | |||
| 86HXRL | 2020-12-26 | |||
| 01-GV-LP | 2021-02-07 | |||
| 87-GZ-XH | 2022-11-15 | |||
| 27-HD-LN | 2021-09-16 | |||
| 17-GH-JG | 2024-08-01 | |||
| 95-JD-TX | 2021-11-27 | |||
| 49GXKS | 2020-09-10 | |||
| 34-GZ-GN | 2021-09-29 | |||
| 55GTGR | 2020-07-08 | |||
| 97-HB-FT | 2022-08-06 | |||
| 33-HD-DG | 2023-05-25 | |||
| 34-HK-RN | 2025-07-26 | |||
| 36-HT-SJ | 2020-05-14 | |||
| 16-GS-JH | 2020-11-01 | |||
| 97GJFS | 2020-10-23 | |||
| 26-HD-LN | 2024-03-01 |