Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.834,-
Nee
2000
2024-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 19-GF-JR is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.345 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 561 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-19 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1407 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 65-HP-NK | 2022-05-12 | |||
| 10-HX-TG | 2023-03-28 | |||
| 78GXTS | 2021-07-04 | |||
| 48-GJ-PS | 2020-05-04 | |||
| 57-HR-FP | 2022-05-26 | |||
| 76-JH-VN | 2023-10-04 | |||
| 84-JB-ZJ | 2021-05-10 | |||
| 49GJFR | 2021-03-06 | |||
| 23-HD-FX | 2024-09-08 | |||
| 31-GR-BP | 2022-06-03 | |||
| 98-HF-DN | 2023-11-14 | |||
| 01-GJ-DN | 2022-02-26 | |||
| 39-GN-BT | 2024-06-22 | |||
| 32-GP-PX | 2021-02-20 | |||
| 64-JB-KP | 2021-11-17 | |||
| 10HBRN | 2020-07-14 | |||
| 42GPPV | 2020-06-11 | |||
| 75GVVS | 2022-04-06 | |||
| 27-HF-SP | 2022-09-06 | |||
| 25GZXK | 2021-08-04 | |||
| 90HZPH | 2021-02-27 | |||
| 01-GV-LP | 2021-02-07 | |||
| 35-HF-ZV | 2023-04-25 | |||
| 28-GD-SP | 2022-02-24 | |||
| 71-HT-NJ | 2024-12-27 | |||
| 49GXKS | 2020-09-10 | |||
| 45-GJ-PS | 2022-10-31 | |||
| 05-GR-FG | 2022-08-09 |