Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.261,-
Nee
2001
2022-08-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 82-HN-NK is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 125 pk. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Met 1.345 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 15-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1345 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-09-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-19 |
| APK vervaldatum | 2026-06-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 199.478 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1406 |
| Periode | 2000-09-08 - 2002-09-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 5.396,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2000 | 31 | 0 | € 5.029,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 5.583,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2001 | 182 | 0 | € 5.149,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 5.532,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- | |
| 2002 | 50 | 0 | € 5.053,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 47-HT-GS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-GX-XV | 2026-04-02 | |||
| 07-JF-NG | 2026-04-12 | |||
| 04-HN-ZZ | 2025-03-16 | |||
| 63-HK-ZF | 2021-04-06 | |||
| 09-HB-KD | 2021-07-31 | |||
| 76-HZ-ZZ | 2025-07-14 | |||
| 01-HX-RB | 2020-06-22 | |||
| 67-GF-PN | 2024-05-02 | |||
| 25HZTJ | 2021-03-26 | |||
| 77-HZ-PH | 2020-11-02 | |||
| 57-GV-LP | 2021-01-15 | |||
| 14-HZ-BS | 2020-07-19 | |||
| 42-HR-FR | 2022-04-06 | |||
| 19-HF-PS | 2025-03-17 | |||
| 04GTTB | 2022-06-12 | |||
| 72-HX-RG | 2020-07-21 | |||
| 23-HD-FX | 2024-09-08 | |||
| 64-JB-KP | 2021-11-17 | |||
| 98-HF-DN | 2023-11-14 | |||
| 01-GJ-DN | 2022-02-26 | |||
| 84-JB-ZJ | 2021-05-10 | |||
| 27-HF-SP | 2022-09-06 | |||
| 75-HD-HT | 2021-05-29 | |||
| 02-HS-XN | 2022-06-13 | |||
| 43-GT-GP | 2022-06-28 | |||
| 03HKZG | 2020-05-01 | |||
| 23-JF-FN | 2024-08-16 | |||
| 78GXTS | 2021-07-04 | |||
| 31-GR-BP | 2022-06-03 | |||
| 76-JH-VN | 2023-10-04 |