Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.916,-
Ja, 2011
1999
2025-08-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken 32-RXH-9 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto is 12 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 301 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 3387 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.470 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 268 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 94 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-08-16 |
| APK vervaldatum | 2026-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 49.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 49.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 51.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1551 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| 12-SZ-RT | 2025-05-19 | |||
| 19-FH-SL | 2022-08-30 | |||
| ZG-NX-16 | 2025-07-16 | |||
| 18-GD-DF | 2025-06-28 | |||
| 13-FS-HV | 2025-04-04 | |||
| XN-NL-52 | 2024-11-04 | |||
| TS-TR-82 | 2024-10-22 | |||
| ZJ-GX-80 | 2020-09-02 | |||
| 09-HJG-5 | 2025-04-10 | |||
| ZD-GR-22 | 2024-04-10 | |||
| 17-TF-JJ | 2023-05-21 | |||
| ND-445-X | 2024-10-18 | |||
| X-163-XB | 2024-02-21 | |||
| XN-TG-83 | 2023-11-10 | |||
| TT-RG-38 | 2023-09-15 | |||
| XG-GF-70 | 2022-08-31 | |||
| 49-HB-PV | 2023-06-05 | |||
| ZB-GT-60 | 2025-03-04 | |||
| 92-GX-LV | 2021-04-12 | |||
| 93-FT-NX | 2021-06-09 | |||
| 40-JT-PK | 2023-07-26 | |||
| 79-LJ-PS | 2024-10-04 | |||
| 92-XK-TV | 2023-04-20 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 |